Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odmontovaná značka
Datum nahlášení: 26.02.2020
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: U nájezdní komunikace ke vchodům Novoveská 3090-3093 je odmontována značka zákazu vjezdu.
Lokalita závady: Javorová, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.