Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená příjezdová cesta ke garážím
Datum nahlášení: 26.02.2022
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Cesta na kterou stavebníci domů navezli pouze hlínu a tuto hned rozjezdily / jak patrno ze snímku / a to ještě nezapršelo.Takže je cesta ke garážím v ještě horším stavu než byla.Přitom cesta od kolaudace byla štěrková a utažena válcem.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci v místě stavby opakovaně prověříme.