Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadla destova vpust
Datum nahlášení: 26.03.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: U vchodu do domu Doubravicka 1656/1,Teplice, oproti okolnimu asfaltovemu chodniku je kruhova destova vpust propadla o cca 10 cm
Lokalita závady: ulice Doubravická 1656/1, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu předáváme správci dešťové kanalizace.