Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vrak auta
Datum nahlášení: 26.03.2020
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Vrak auta již déle jak měsíc u vchodu do zámecké zahrady pod mostem u bývalého koupaliště.
Lokalita závady: Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.