Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neposekaná tráva
Datum nahlášení: 26.04.2016
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, všude v okolí hospody U slunce sekají trávu, ale trávu okolo garáží za hospodou U slunce, neposekali, ikdyž je to na pozemku města. Důvod?
Lokalita závady: Bohosudovská ev.č. 24, Teplice, 415 10, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, pozemky kolem garáží nejsou v současné době sekány proto, že se nejedná o pozemky zařazené do pravidelné údržby města. Až proběhnou minimálně dvě seče v exponovanějších částech města (cca 270 ha), budou postupně sekány tyto zbylé, nezařazené pozemky (cca 50 ha).
Děkuji za pochopení.