Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nedokončená oprava
Datum nahlášení: 26.04.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Asi před čtrnácti dny proběhla oprava poškozených částí silnice v ulici Javorová.Před č.p.3027 však zůstal kus neopraven.
Lokalita závady: Javorová, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Na vyfrézovaném místě, případně v jeho těsné blízkosti neustále někdo parkuje a tím znemožňuje dokončení opravy.