Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Krabice s odpadem v zeleni
Datum nahlášení: 26.04.2021
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Dobrý den, pár metrů od černých kontejnerů na odpad na sídlišti Bílá cesta , Opavská 2626, je odhozena v zeleni velká krabice asi od chladničky. Děkuji za zajištění odvozu. I.Z:
Lokalita závady: Opavská 2626, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.