Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškození silnice
Datum nahlášení: 26.04.2022
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den, prosím o opravu silnice před domem Jateční 1084. Jedná se o nerovný povrch ,opravované záplaty jsou už rozbité. Jde o neskutečné otřesy baráku a hluk při průjezdu jak osobnich tak nakladnich aut. Děkuji za kladné vyřízení s pozdravem Olejníková.
Lokalita závady: Jateční, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Komunikace v ulici Jateční není majetkem statutárního města Teplice. Vlastníkem této komunikace je Ústecký kraj, proto Váš požadavek předáváme Správě a údržbě silnic Ústeckého kraje.