HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 260520_b5c5


Stav zpracování: V ŘEŠENÍ


Název hlášení: Poškozená zeleň nepoužívaným rámem na reklamu

Datum nahlášení: 26.05.2020

Kategorie závady: Veřejná zeleň


Popis závady: Trávník je poničen lidmi, kteří si přes něj zkracují cestu do obchodu Billa (Přítkovská ul.) a také na něm situaovaným a nepoužívaným rámem na reklamu.


Lokalita závady: Přítkovská 1613/2, Teplice, 415 01, okres Teplice


Přiložená fotografie:

Fotografie závady

Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.