Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Třešňovka
Datum nahlášení: 26.06.2016
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Chtěl bych požádat, zda by bylo možné posekat trávu na "třešňovce" za hotelem Panorama. Děkuji.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Druhá seč v sadu pod Hotelem Panoráma by měla být zahájena nejpozději v polovině měsíce července.
Děkuji za pochopení