Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Rozbité lavičky
Datum nahlášení: 26.06.2020
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Dobrý den, chci nahlásit dvě rozbité lavičky v ulici Unčínská
Lokalita závady: Unčínská 1511/7, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána správci laviček k odstranění.