Stav zpracování: NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení: Prechod
Datum nahlášení: 26.06.2021
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Dobry den, je v planu prechod pro chodce v ul. Trnovnaska hned nad Sometem? Casto zde prechazeji chodci, prechod by se hodil, zejmena kvuli rychlym ridicum, kteri smer Panorama “trpi” narizenou zonou 30 a od krizovatky “od tucka” se radi hned rozjedou z kopecka…
Lokalita závady: Trnovanská, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, tato aplikace se nazývá "Hlášení závad" a slouží tedy k účelu, který vyplývá z jejího názvu.
Ke komunikaci s úřadem a úředníky používejte např. telefon, osobní jednání, e-mail apod.
Děkujeme za pochopení