Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad mimi popelnice
Datum nahlášení: 26.07.2017
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Ulice Javorová - odpad o velkém objemu uložen mimo popelnice
Lokalita závady: ulice Javorová, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Požadavek na úklid odpadů v kontejnerovém stání jsme předali na svozovou společnost Marius Pedersen a.s.