Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zarostlá dopravní značka
Datum nahlášení: 26.08.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Křižovatka ul. Havířská x Gen. Svobody, přes vrbu není vidět dopravní značka zákaz vjezdu do jednosměrky a auta tam jezdí v protisměru, stačí trošku ostříhat
Lokalita závady: Havířská 1442, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.