Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici
Datum nahlášení: 26.08.2019
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Skládka za popelnicemi v ulici Novoveská před viaduktem vytvořená obyvateli bývalé ubytovny (Litomerická)
Lokalita závady: Novoveská 1777/5, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.