Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek ve veřejné zelení
Datum nahlášení: 26.08.2020
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Odpadky na pozemku parc.č. 1936/27 k.ú. Teplice - Trnovany. Nepořádek je téměř po celé hranici s budovou č.p. 1340.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace již byla předána technikovi společnosti Marius Pedersen, která má na starosti údržbu zeleně.