Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neposekaná tráva
Datum nahlášení: 26.09.2017
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den,neposekaná tráva v opomíjené lokalitě.Sekáno zatím pouze 3x
Lokalita závady: ulice Křížkovského, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 5/10/2017 bude situace opět prověřena.