Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nebezpečný, ohnutý strom
Datum nahlášení: 26.09.2017
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Prosíme odstranění nebezpečného stromu (břízy bělokoré). Strom se nachází ve vnitrobloku uzavřeném
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena dne 5/10/2017 na místním šetření.