Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Uschlý strom
Datum nahlášení: 26.09.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, u zastavky MHD na Bílé cestě směrem do města ve velký uschlý strom, ze kterého při poslední větrném počasí padaly větve do silnice. Prosím pokud možno o prohlídku i ostatních stromů v okolí domu, postupně odumírají i další stromy. Děkuji moc.
Lokalita závady: Novoveská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vámi zmiňovanou dřevinu máme již zaevidovanou ke kácení, které se bude realizovat v období vegetačního klidu. S pozdravem
Bc. Vendula Pillerová