Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Černá skládka
Datum nahlášení: 26.09.2021
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: V Doubravicích u silnice se objevuje černá skládka. Momentálně jsou tam pytle s odpadem pravděpodobně z rekonstrukce chatky.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno svozové společnosti k zajištění úklidu v režimu černých skládek.