Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neudržovaná zeleň kolem silnice Doubravice
Datum nahlášení: 26.09.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Okolo silnice v Doubravicích se neudržuje zeleň. Okolí silnice je zarostlé a přitahuje tak odpadky a černé skládky. Dále se v okolí shromažďuje riziková společnost, která zarostlých míst využívá k ukrývání, sexuálních služeb a znečišťování okolí. Jedná se o silnici v Doubravicích až k Drahkovu.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zeleň v okolí silnice bude zrekultivována do konce října 2021.