Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Uschlé thuje
Datum nahlášení: 26.10.2015
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den. U Mušle v Šanovském parku u nového Wc ,byly vysazeny thůje, které zřejmě špatnou údržbou již po pár měsících, bohužel všechny uschly.
Lokalita závady: U Hadích lázní 1169/48, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Uschlé túje budou během listopadu 2015 odstraněny.