Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítící lampa veřejného osvětlení
Datum nahlášení: 26.10.2016
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: V Teplicích v ulici Vojanova mezi domy s č.p 918 a 919 nesvítí lampa, občas problikne, ale většinu noci nesvítí. Číslo lampy na štítku je 341. Číslo přímo natřené na lampě je 3225.
Lokalita závady: Vojanova 918, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna.
Díky, že jste pro hlášení použila číslo stožáru. Tato informace usnadnila identifikaci a zkrátila dobu nutnou k odstranění závady.