Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Ulomená větev
Datum nahlášení: 26.10.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Ulomená a zaklíněná větev z polosuché břízy na sousedním stromě za domem č.373 v Bratislavské ulici asi ve výši jeho druhého patra.
Lokalita závady: Bratislavská 373/12, Teplice, 415 03, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět byl předán technikovi společnosti Marius Pedersen a.s, která zajišťuje pro město údržbu zeleně.