Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Dva vyvrácené stromy přes cestu
Datum nahlášení: 26.10.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dva vyvrácené stromy leží přes pěšinu vedle železniční tratě za prvními pavilony ZŠ Buzulucká.
Lokalita závady: Řetenice, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena na místním šetření.