Stav zpracování: NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení: Nedodržování pravidel parkovaní
Datum nahlášení: 26.11.2020
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Dobrý den,obracím se na Vás s nedodržování pravidel na parkovišti Trnovanská,jeden vjezd vedle ulice Koperníkova a druhý od přechodu.Na těchto vjezdech jsou po celých šířkách parkoviště vyznačená žlutá čára,na které ustavičně každý den parkují auta,která brání při vjezdu na toto parkoviště,brání při bezpečném vjetí na parkoviště a v neposlední řadě hasičům,kdyby hořelo nějaké auto.Prosim o pravidelnou každodenní kontrolu dodržování pravidel,popřípadě přidáním dalšího označení zákazu stání.Děkuji Žemla.
Lokalita závady:
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení, ale toto je třeba hlásit městské policii. Závada na dopravním značení na místě není.
Váš podnět předáme MP.
S pozdravem
D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice