Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vandalismus
Datum nahlášení: 26.12.2019
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den. Opět poškozený odpadkový koš před Rock Café v Alejní ulici. Vytržnící, co pravidelně narušují noční klid před tímto podnikem, se dopouštějí opakovaného vandalismu. Nejen trvalé rušení nočního klidu, ale i vandalismus. Myslím, že by se to ve městě nemělo trpět.
Lokalita závady: Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpadkový koš před provozovnou Rock Café byl na žádost SBD Mír odstraněn.