Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek, odpadky
Datum nahlášení: 27.02.2016
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Rozházené odpadky po trávníku v okolí Kudlichova pomníku na Nové Vsi.
Lokalita závady: Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpadky byly odstraněny odstraněny.