Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Skládka, vrak
Datum nahlášení: 27.02.2017
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: V ulici Thámova mezi bývalou diskotéku komin a hotelem Uran někdo navozil odpad a část vraku. Situace je docela alarmující, chodí okolo děti a odpad je skutečně všude. Hlavně u hotelu Uran. Děkuji moc.
Lokalita závady: ulice Thámova, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Úklid černé skládky jsem zadala svozové společnosti Marius Pedersen a.s.. Úklid by měl proběhnout v termínu cca do 14 dní.