Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa
Datum nahlášení: 27.02.2018
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Nesvítí poslední lampa v Polní ulici u č. p. 451. / číslo lampy není, pouze číslo H 80/
Lokalita závady: Polní, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Závada bude odstraněna.
lampa č. 5656