Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vylomené značky
Datum nahlášení: 27.02.2019
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Na ostrůvku s přechodem jsou vylomeny obě značky
Lokalita závady: ulice Duchcovská 45/142, Teplice, 415 03, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Značky v této části komunikace jsou ve vlastnictví a správě Správy a údržby silnic Ústeckého kraje, které informaci předáme.
S pozdravem
D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice