Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvíti lampa
Datum nahlášení: 27.02.2020
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Nesvíti lampa císlo 0511 v ulici Libušina
Lokalita závady: Libušina 2350/11, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.