Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadla silnice
Datum nahlášení: 27.02.2020
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Dobrý den, štúrova 26 byla oprava vody asi. A po zalemeni díry se tam začíná dělat díra asi se propadá. A při silném dešti projíždějící auta nám nahrazují barák vodou, a několikrát jsem byl i ohrožen osobně, děkuji za řešení
Lokalita závady: Štúrova 554/26, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu jsme zařadily do plánu oprav.