Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybí dvířka lampy č. 3162
Datum nahlášení: 27.03.2017
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Ulice Josefa Hory, lampa č. 3162, zcela chybí dvířka
Lokalita závady: ulice Josefa Hory, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna.
Jen pro upřesnění...týká se Vaše žádost opravdu lampy č. 3162? Protože toto číslo lampy se nachází v ul. Boženy Němcové.