Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená silnice, díra.
Datum nahlášení: 27.03.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den, v tomto případě se jedná o ulici Juditina, foceno včera večer.
Lokalita závady: ulice Juditina 1722/18, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V ulici Juditina bude v měsíci květnu provádět společnost SVS rekonstrukci vodovodu.