Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Okno s rozbitými okny, nejspíš i vypuštenými koly
Datum nahlášení: 27.03.2019
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Dobrý den, již minimálně rok si všímám auta, které je nejspíš opuštěné, nebo se o jeho stav majitel nestará. Tak mě napadlo ho nahlásit.
Lokalita závady: ulice Pražská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo bude prověřeno.