Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa
Datum nahlášení: 27.03.2022
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: V ulici U Radnice nesvítí lampa a jen dotaz, nechcete po letech konečně nechat sundat po Teplicich tu vánoční výzdobu? Je to docela již komické....
Lokalita závady: U Radnice, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: duplicitní hlášení