Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Uklid ulice
Datum nahlášení: 27.04.2017
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Myslim ze takto se ulice zcela jiste neuklizi a v tomto pripade zustane nahromaden vsechen bordel pod vozy ktere tam stoji.Jaky je duvod ze tyto vozy nejsou odtazeny jako v kazdem normalnim cisteni ulic?
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Z přiložené fotografie je zřejmé, že se jedná o nekvalitně provedenou práci ze strany úklidové služby a budeme tuto věc dále řešit. Na základě místního šetření a konzultaci s technikem, přítomným při úklidu a mytí vozovky, proběhl proces čištění opakovaně a bez závad.