Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nakloněný strom
Datum nahlášení: 27.04.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, dovoluji si Vás upozornit na nebezpečí pádu vzrostlého, nakloněného dubu . Obávám se, že hrozí jeho pád na můj a sousední pozemek. Děkuji za kladné vyřízení.
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: