HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 270421_b859


Stav zpracování: VYŘEŠENO


Název hlášení: Okapový svod. Nebezpečí pádu na komunikaci a poškození vozidel nedej bože riziko smrti při zasažení chodce.

Datum nahlášení: 27.04.2021

Kategorie závady: Neudržované pozemky, které nejsou v majetku města


Popis závady: Na domě v ulici Jiřího z Poděbrad je uvolněný okapový svod . Hrozí pád do ulice.Jedná se o dům Jiřího z Poděbrad č.p.2 ,přesně přez ulici naproti jídelně u Kantora.


Lokalita závady: Smetanovo náměstí 775/2, Teplice, 415 01, Teplice


Přiložená fotografie:

Fotografie závady

Toto hlášení řeší: Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den,
děkujeme za nahlášení. Vlastník objektu byl vyzván k zajištění nápravy stavu objektu.

Bc. Tereza Havlínová, OŽP