Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Výmoly na silnici
Datum nahlášení: 27.05.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den, mám dotaz ohledně výmolu v ulici Pod Kopcem v Sobědruhách. Nevím jakým způsobem se tyto výmoly opravují, ale po zjištění, že jsou označeny jen na začátku ulice a dál už pracovníci nedošli mě zaráží. Celá tato ulice je v katastrofálním stavu a nemyslím si, že se oprava potřebuje pouze u vjezdu do ulice. Byla bych ráda, aby se ulice Pod Kopcem před plánovanou opravou znovu prověřila kompetentním pracovníkem. Jedná se o propadlý kanál u domu číslo 62a další výmoly. Děkuji za odpověď a přeji pěkný den Kadlecová
Lokalita závady: ulice Pod kopcem 62, Teplice, 415 10, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Propad kanálu předáváme k řešení SČVK.