Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přebujelá vegetace
Datum nahlášení: 27.05.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Přebujelá vegetace ostružin na pozemku ve vlastnictví Magistrátu Teplice porostla plot a již prorůstá na můj pozemek, a to ze strany pole, z boční strany přebujelá vegetace trávy a náletových dřevin- U nemovitost K Zámečku 354 Sobědruhy-
Lokalita závady: K Zámečku 354, Teplice, 415 10, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, situace byla prověřena na místním šetření. Do konce měsíce června bude zeleň upravena.
-----------------------------------------------------------
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 3/6/2021 prověřena na místním šetření.