Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Utržená větev v ulici Kosmonautů
Datum nahlášení: 27.06.2020
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, dnes se na parkovišti v ulici Kosmonautů vlivem větru utrhla poměrně velká větev. Prosím o prověření stavu stromu a jeho případnou úpravu. Je možné že došlo k narušení i dalších větví, které se mohou kdykoliv utrhnout. Zároveň bych rád požádal o zlikvidování padlé větve, která byla přesunuta na trávník. Moc děkuji.
Lokalita závady: Kosmonautů, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za upozornění.
Strom bude prověřen a větev odstraněna v průběhu příštího týdne.
Děkuji za pochopení.