Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Znečištěná komunikace zarůstající zelení
Datum nahlášení: 27.06.2021
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Dobrý den, dnes jsem opět procházel komunikací vyznačenou na mapě, spojující křižovatku ulic Modlanská a Doubravice s ulicí Potoční. Díky přerostlé vegetaci a různému smetí včetně skla, drátů, kovových součástek a pneumatik, je tato komunikace i jen obtížně průchozí, natož využitelná například pro cyklisty. Bylo by možné ji opět zprůchodnit? Děkuji
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zmíněná betonová propojka je v majetku města jen z části, a to v úseku od Modlanské, takže nemůžeme zajistit bezpečný průchod v celé délce cesty.