Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Omezení průchodu na chodníku pro vzrostlé keře
Datum nahlášení: 27.06.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: V ulici Fügnerova rostou podél chodníku křoviny, které jsou již delší dobu neupravované, takže se nedá ani projít, pokud se neohnete. Je to obtěžující a pro slabozraké apod. nebezpečné. Prosím o přiměřené ořezání, vzhledem k počasí keře rychle porostou.
Lokalita závady: Fügnerova 1354, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci dne 30/6/2022 prověříme na místním šetření.