HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 270721_f1f4


Stav zpracování: VYŘEŠENO


Název hlášení: Zeleň v chodníku

Datum nahlášení: 27.07.2021

Kategorie závady: Neudržované pozemky, které nejsou v majetku města


Popis závady: Zeleň na Valech ze zahrad přerůstá přes chodníky, i šípky, trny, je to nebezpečné... Ulice Svatoplukova, Juditina a přilehlé kolmé ulice... Už s tím prosím něco udělejte, hlásím opakovaně a nic se neděje již několik měsíců...


Lokalita závady: Svatoplukova 1709/4, Teplice, 415 01, Teplice


Přiložená fotografie:

Fotografie závady

Toto hlášení řeší: Bc. Dominika Brzobohatá (odbor životního prostředí)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den,
děkujeme za nahlášení přerostlé zeleně, vyzveme vlastníka pozemku k nápravě.
S přáním hezkého dne,
Bc. Dominika Brzobohatá