Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zarostlé osvětleni před garážemi ve Fučíkově stezce
Datum nahlášení: 27.07.2022
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Před garážemi ve Fučíkově stezce je zarostlé osvětlení stromy a keři,takže téměř neplní svou funkcí a dnešni noc 26. na 27.7.2022 byla násilně otevřena jedna garáž.Žádám vás o sjednání nápravy tak,aby osvětlení plnilo svou funkci.Předem děkuji za vyřízení a informaci,kdy bude závada odstraněna.
Lokalita závady: Fučíkova stezka 2825, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den,
Dne 28/7/2022 proběhlo místní šetření. Zeleň okolo veřejného osvětlení bude ořezána do cca 14 dnů.
_________________________________________________________________
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 28/7/2022 bude situace prověřena na místním šetření.