HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 270816_cc21


Stav zpracování: VYŘEŠENO


Název hlášení: Odhozené nákupní vozíky

Datum nahlášení: 27.08.2016

Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích


Popis závady: Chtěla bych upozornit na pohozené nákupní vozíky v našem městě.U kolejí u teplického hřbitova leží několik nákupních vozíků.Z auta jsem jich napočítala 7.Lokalita se nachází ve směru od hřbitova za kolejemi po levé straně u takové malé zděné budovy,asi trafostanice či co.V Zemské ulici u keramičky před kolejemi u sběrny se jich také několik povaluje.Není to škoda? A jak je toto vůbec možné,vždyť takový vozík není levná záležitost,takový vozík stojí 3-5 tisíc,i více.Pravděpodobně v nich sběrači vozí svoje ,,zboží" do sběren a pak ho odhodí.


Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice


Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vaše upozornění jsem zaslala na společnost AHOLD a PEENY, které provozují obchodní centra poblíž míst, kde se nacházejí odložené vozíky, které jsou jejich majetkem a požádala je o vyjádření k vzniklé situaci. Na takto odložené vozíky jsme společnosti obchodních center již několikrát upozorňovali. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice