Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybějící koše
Datum nahlášení: 27.08.2017
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Na Písečném vrchu ,chybí odpadkové koše,ani pytle které měli koše nahradit.Všude je nepořádek.Hlavně tedy u altánu,pokud se již koše nebudou doplňovat , bylo by dobré provádět častější úklidy ve stěžejních místech.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení, informaci předávám na dispečink svozové společnosti k zajištění nápravy.