Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodník a nevhodné usazené svislé značení
Datum nahlášení: 27.08.2020
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Jediný špatný chodník v okolí který má téměř uprostřed osazené svislé značení. Jelikož se úpravou okolí zvýšil provoz a jde o místo před ZŠ Na Stínadlech kde je velký pohyb osob. Možná by se hodilo i osazení zábradlí. Děti chodí jak po chodníku tak silnici (i právě z důvodu vyhýbání se značení) chodník nemá téměř žádné vyvýšení proti silnici které by děti upozornilo na rozdíl.
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Opravu zařadíme do plánu oprav na stavební sezonu 2021.